יתרונות טכנולוגיים

יתרונות טכנולוגיים מאווררים תעשייתיים

מערכת בקרה

 • מערכת שליטה ברמת הגנה IP66
  מערכת הבקרה והשליטה חסינה בפני אבק ומים ומותאמת לשימוש בתנאי שטח של לחות, אבק ורטיבות.
  המערכת נוטה לחיי שירות ארוכים, בטוחים ואמינים.
 • מתח
  אספקת החשמל לסידרה זו ניתנת לבחירה P1/230V או P3/ 380 חד פזי או תלת פזי.
 • שליטה באמצעות וקטור מיצוב
  ההמרה האלקטרונית החליפה את ההמרה המכנית המסורתית, דבר המפחית את איכול הברזל ואובדן מכני של המנוע. כתוצאה מכך, מנוע ההמרה האלקטרונית יעיל, חסכוני ושקט יותר.
  שינוי כיוון הזרם, במערכת התלת פאזית, באופן סינכרוני באמצעות  מיצוב קוטב מגנטי, דבר שהופך את הפעולה לאמינה יותר.
  בנוסף, ההמרה האלקטרונית מסוגלת  להשיג הפעלה בתדר שליטה עצמית מבלי לפגוע בזרועות המסתובבות של המנוע. ההמרה מסייעת בהארכת חיי המנוע ומפחיתה את הנפח והמשקל של המכשיר.

יתרונות תפקודיים

1
קירור הגוף
המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה יכול לספק משב רוח טבעי לגוף האנושי, לשפר את מהירות התנדפות הזיעה ולקרר את הגוף. בדרך כלל, המאוורר יכול לגרום לתחושת הקלה של 5-8 מעלות. המאוורר יכול לגרום לתחושה נוחה יותר באמצעות מעטפת של משב רוח קריר מצד אחד, הרוח הנושבת על הגוף מכל כיוון מגדילה את אזור האידוי בגוף ומצד שני, שינוי מהירות הרוח גורם לתחושה טבעית, קרירה ונוחה.
2
הפחתת לחות
לרוב, בתכנית אוורור רגילה, אנחנו מחליטים על סוג המאוורר בהתאם לזמנים בהם צריך לאוורר את החלל, דבר כמעט מובן מאליו בחללים קטנים. אפשר ממש לראות את תוצאת האוורור באידוי טוב יותר ובניקוז החום מהחדר בו פועל מאוורר בלחץ שלילי. אוורור בחלל אטום לא מובן מאליו כלל- אוויר כבד, ערפיח, לחות ודו-תחמוצת הפחמן מצטברים בתוך המבנה והמאוורר בעל הלחץ השלילי לא משפיע על הפינות.
המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה משפר את תהליך הערבול והמיזוג של כל האוויר שבחדר ומסלק ממנו את האוויר בעל האיכות הירודה, כך שאיכות האוויר שבחדר משתפרת לאוויר יבש  בריא לסביבת עבודה בטוחה.
3
אוורור טבעי
המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה יכול לפתור בעיות ולספק יתרונות בדמות יעילות ומידיות.
הוא מקדם את תהליך ערבול האוויר ומפזר וסופג ריחות רעים ולחות. הוא יכול גם לשפר את איכות האוויר שבחדר כך שאיכות האוויר שבחדר עולה והאוויר יכול להיות יבש ובריא לסביבת עבודה טוחה. יתרונות נוספים נעוצים בעובדה שפעולת המאוורר מונעת רעש ולחות שמאווררים אחרים לא מונעים ואף מונעת נוכחות ציפורים וחרקים.
המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה
4
חוסך אנרגיה
בפעולה לצד מזגן
ניתן ליישם באביב ובסתיו: קניונים וסופרמרקטים גדולים מתקשים להחליט מתי יש צורך להפעיל את המזגן, אולם עם המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה ניתן ליהנות מאוורור טבעי וקירור לא הפעלה של המזגן, דבר החוסך חשמל רב.
הפעלת יחידות מיזוג דורשת צריכה גדולה של אנרגיה, אבל המצב שונה לגמרי כאשר משתמשים ביחידות המיזוג בשילוב עם המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה, ניתן לערבל את האוויר היטב ולהפחית את משך הפעולה של המזגן, או לכבות לגמרי כמה יחידות מיזוג-חסכוני ביותר.

החיסכון באנרגיה

 • שטח כיסוי גדול במיוחד
  המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה יכול לכסות שטח גדול במיוחד בזכות עיצוב המאפשר זרימת אוויר ייחודית שפותח במאווררי קייל. עיצוב כנפיים מסוגל להפחית את ההתנגדות של  נקודות הנמוכות ביותר ולהמיר את האנרגיה החשמלית אנרגיית תנועה בצורה היעילה ביותר. מצד שני, מבנה זרימת האוויר שונה מזה של מאוורר קטן המכסה רק את שטח שגודלו כקוטרו. המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה דוחס תחילה את זרם האוויר לכיוון הקרקע ויוצר עליה  כבה של זרם אוויר בגודל 1-3 מ’. כך נוצר אזור הכיסוי הגדול במיוחד, גדול יותר מהשטח שנמצא ישירות מתחת לכנפיים. בשטח פתוח המאוורר יכול לכסות שטח של עד 2,000 מ”ר.
 • זרימת אוויר היקפית
  הנוחות של המאוורר הגדול והחסכוני באנרגיה שונה לגמרי מזו של מאווררים אחרים. מתחת למאוורר ניתן לחוש בזרימת האוויר ההיקפית מכל ארבעת הכיוונים, כך שכל הגוף מכוסה בזרימת האוויר ואזור האידוי של הזיעה מהגוף. מאוורר רגיל  מהירות גבוהה נושף אוויר ישירות על הגוף וזה פחות נוח ולא ממש נעים. בנוסף, המהירות של הזרמת האוויר  מאווררים עלולה להיות גבוהה ולגרום לטמפרטורת אזור הגוף עליו היא נושבת לצנוח, מה שיכול לגרום  בעיות בריאותיות ולמחלות. מאווררי הענק מסוגלים לווסת את המהירות המרבית בהתאם למצב השטח פועל, כך שאין צורך בשינוי המהירות.

הבטחת איכות

הביטחון שלנו במוצרים שלנו נובע מהאיכות. אנו מובילים בעמידה בתקן ,ISO9001 : 2008 המהווה אמת מידה לאיכות בתעשייה.
ייצור קפדני, מערכת ניהול אבטחת איכות, חומרי גלם ורכיבים באיכות עולמית הם המבטיחים כי המוצרים שלנו יפעלו ביעילות יותר מ 12- שנים.
יש לנו צוות שירות יעיל ואישי המספק שירות מושלם למשתמשים.

סיכום

מאווררים חסכוניים באנרגיה​

 • מטרת המוצר
  שיפור סביבת העבודה בחללי עבודה גדולים. דור חדש של ציוד אוורור, קירור והפחתת לחות לצוותי ייצור.
 • יתרונות המוצר
  נפח אוויר גדול, מהירות נמוכה, רמת רעש נמוכה, משב רוח טבעי מכל כיוון. במחסנים ובסדנאות תעשייתיות ניתן לחוש בהפחתה של 5-8 מעלות חום. צריכת האנרגיה נמוכה עבור שטח כיסוי עד 2,000 מ”ר. זהו המוצר הישיר והיעיל ביותר לאוורור וצינון חללים גדולים וגבוהים.
 • עלויות ביצוע
  צריכת חשמל נמוכה, שימור אנרגיה, הגנה על הסביבה, הפחתת לחות, 12 שנות שירות.